Виховна робота зі студентами

Важливе місце у діяльності науково-педагогічного працівника належить індивідуально-виховній роботі зі студентами.

Виховання – це насамперед «вбирання в себе» культури рідного народу, що допомагає освоєнню і творчому використанню досвіду попередніх поколінь, забезпечує продовження у віках історичних традицій батьків. Вихованням студентів, зокрема патріотичним, систематично займаються куратори академічних груп.

ФУФ УДПУ (більше…)

Read More

Вшанування пам’яті Олекси Воропая

«Звичаї народу – це ті прикмети,

по яких розпізнається народ не тільки в сучасному,

а і в його історичному минулому»  

(Олекса Воропай).      

ФУФ УДПУ

24 жовтня в рамках роботи кафедри української літератури факультету української філології відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Пам’яті Олекси Воропая (більше…)

Read More

III Міжнародна молодіжна науково-практична конференція

26 жовтня 2013 року студенти IV курсу Яковенко Олександр, Лимар Оксана, Хлівна Тетяна взяли участь у III Міжнародній  молодіжній науково-практичній конференції «Україна – Польща: сучасні орієнтири формування особистості» у рамках міжнародного проекту «Європейська молодь: знання, емоції, дії».

ФУФ УДПУ

Конференція відбувалася на базі Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов м. Києва. У роботі конференції брали участь молодіжні команди студентів, учнів загальноосвітніх закладів Києва, Київської, Полтавської областей, молодіжні організації Варшави (Республіка Польща), (більше…)

Read More

Міжнародний конгрес

21 – 24 жовтня доценти кафедри української літератури та українознавства Йовенко Л. І. й Терешко І. Г. представляли університет на VIIІ Міжнародному Конгресі україністів «Тарас Шевченко і світова україністика: історичні інтерпретації та сучасні рецепції» (до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка).

ФУФ УДПУ (більше…)

Read More

Дотик до минувшини

   Для кафедри української літератури та українознавства звичаї та історія рідного краю завжди були і є частиною сьогодення, навіть — частиною щоденного життя. Тож природно, що відвідини Музею Трипілля в с. Легедзині для викладачів кафедри — справа теж далеко не другорядна. От і нещодавно теж відбулася поїздка до цього унікального закладу. Директор Музею — великий ентузіаст і знавець свого діла — Владислав Чабанюк
Read More