Дотик до минувшини

   Для кафедри української літератури та українознавства звичаї та історія рідного краю завжди були і є частиною сьогодення, навіть — частиною щоденного життя. Тож природно, що відвідини Музею Трипілля в с. Легедзині для викладачів кафедри — справа теж далеко не другорядна. От і нещодавно теж відбулася поїздка до цього унікального закладу. Директор Музею — великий ентузіаст і знавець свого діла — Владислав Чабанюк
ФУФ УДПУ спершу запропонував поїхати в поле, де недавно розкопали дві трипільські печі й одну з яких заплановано перенести до музею. Після цього відбулася прецікава екскурсія у стінах самого музею. Мабуть, не було такого питання стосовно трипільської культури, на яке б п. Владислав не зміг відповісти!.. 
ФУФ УДПУ
   Завершилось усе демонстрацією відеоролика про щойно знятий фільм про Чорного Козака (Легедзине має власну самодіяльну кіностудію!) і симпатичного мультфільму про культурні здобутки села Легедзине. 
   Гості знову і знову захоплювались обсягом зроблених робіт й унікальністю відкриттів, а також — багатством рідної землі та щедрістю українських людей.