Примножуємо таланти

ФУФ УДПУ

Нещодавно доцент кафедри української літератури та українознавства УДПУ, член Національної спілки письменників України М. С. Павленко працювала у складі журі обласного літературного конкурсу для школярів молодшого та середнього віку «Я – талановитий», організованого черкаським книжковим магазином «Буквиця». Треба відзначити, що у складі журі було дуже багато авторитетних письменників, книговидавців і журналістів, причому не лише з області. Кожен із них в електронному вигляді отримав закодовані тексти учасників і, відповідно, виставив свою кількість балів у таблиці з критеріями оцінювання.

Як зазначила М. Павленко, на церемонії нагородження, що відбулася в суботу в  тому-таки книжковому магазині «Буквиця» (вул. Дашкевича, 19, Черкаси), рівень творів  порадував. Хоч читати все було нелегко і зауважень, звичайно, можна було зробити чимало, адже межі досконалості не існує. Важливо, що кожен з учасників почув думку членів журі про свій твір. Після чого нарешті відбулося найцікавіше: нагородження учасників та переможців, яке було таємницею до останнього моменту навіть для членів журі (кожен із них виставляв свої бали окремо й анонімно, а підсумки підводились уже самими організаторами).

ФУФ УДПУ

І насамкінець – ще одна приємна звістка. Серед школярів-переможців виявилось аж двоє учасників з Умані: Оксана Музиченко (ІІ місце) й Віктор Заленський (ІІІ місце). Що прикметно, обоє вони – члени університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана і вже встигли заявити про себе в попередніх конкурсах і публікаціях.

ФУФ УДПУ

Тож побажаймо  юним талантам нових здобутків і перемог!