Всеукраїнський конкурс читців-декламаторів

ФУФ УДПУ

20 травня 2014 року на базі науково-дослідної лабораторії «Театр Слова» факультету української філології відбувся Всеукраїнський конкурс читців-декламаторів поезії Т.Г. Шевченка, присвячений 200-ій річниці від дня народження Великого Кобзаря. Традиційно в ньому взяли участь учні 9-11 класів середніх навчальних закладів усіх типів, а також студенти І-ІІІ курсів вишів України.

Оцінювало виступи конкурсантів компетентне журі:

Коваль Валентина Олександрівна – доктор пед. наук, професор, декан факультету української філології, директор Інституту філології та суспільствознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Сивачук Наталія Петрівна – канд. пед. наук, професор, зав. кафедри української літератури та українознавства, завідувач науково-дослідної лабораторії «Театр Слова» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Терешко Інна Григорівна – канд. пед. наук, доцент, заст. директора Інституту філології та суспільствознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Снігур Інна Михайлівна – старший викладач кафедри української літератури та українознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, координатор конкурсу;

Санівський Олександр Михайлович – викладач кафедри української літератури та українознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Михайлюк Вікторія Миколаївна – журналіст газети «Вечірні Черкаси»;

Лобунцова Юлія Володимирівна – вчитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Умань.

Учасники конкурсу продемонстрували неабиякі вміння та навички виразного читання. Переможцями конкурсу стали:

І місце: Мандзюк Альона Володимирівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Уманської міської ради), Міщук Михайло Миколайович (Будинок дитячої та юнацької творчості (м. Умань)), Юдченко Наталія Петрівна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини);

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ІІ місце: Колесник Софія Юріївна (Уманський районний Центр ДЮТ (Косенівський НВК)), Янкова Аліна Володимирівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 ім. М.П. Бажана Уманської міської ради), Слободяник Віталій Олександрович (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини);

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ІІІ місце: Денисюк Олександра Василівна (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю.О. Гагаріна – педагогічний ліцей»), Подреза Діана Леонідівна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

ФУФ УДПУ

Усі учасники отримали відзнаки та сертифікати на підтвердження участі в конкурсі… Щиро вітаємо і сподіваємося на нову зустріч у наступному році!

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ