Вітання студентів-філологів до Дня вчителя

ФУФ УДПУ

Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і у справах учнів. Кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків – учителів.  (більше…)

Read More

Студентська конференція за матеріалами фольклорної та етнографічної практик

ФУФ УДПУ

29 вересня 2015 року на факультеті української філології за матеріалами фольклорної та етнографічної практик відбулася звітна студентська наукова конференція. Керівниками практик були викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання: Гончарук В. А., Кириченко В. Г., Йовенко Л. І., Мамчур Н. С., Терешко І. Г., Санівський О. М., Семенчук В. В., Циганок О. О., Яремчук В. В.

(більше…)

Read More

Незабутня табірна практика

ФУФ УДПУ

Щороку студенти третього курсу за навчальною програмою проходять літню педагогічну практику в оздоровчих таборах. Своїми незабутніми враженнями, набутим досвідом поділилася студентка ІV курсу 5 групи факультету української філології Людмила Галюк. (більше…)

Read More

«Пам’ятки української мови: жанри і стилі. Діалект і пам’ятка»

ФУФ УДПУ

1 – 3 жовтня 2015 року у Львові в Інституті українознавства імені І. Крип’якевича НАН України відбулася Міжнародна наукова конференція «Пам’ятки української мови: жанри і стилі. Діалект і пам’ятка». У роботі конференції взяли участь науковці з різних регіонів України: Кам’янця-Подільського, Києва, Житомира, Хмельницького, Івано-Франківська, Львова, Старобільська, Ужгорода, Умані та зарубіжжя: Варшави, Любліна, Загреба, Сегеда. (більше…)

Read More

В єдності – сила

ФУФ УДПУ

Східноподільський лінгвокраєзнавчий центр є осередком наукових досліджень у галузі лінгвістики викладачів та студентів Уманського педагогічного університету. Такі центри створені і в інших навчальних закладах, їхня мета – відшуковувати і представляти давні історичні традиції української мови, фіксувати їх, простежувати тяглість у часі й просторі, демонструвати розмаїття і багатство мови, що пульсує повнокровним життям  у говірці. (більше…)

Read More