Схилімо голови в скорботі

ФУФ УДПУ

Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х рр. ХХ ст., не зазнав, мабуть, жоден народ в історії людства. Пам’яті тих, хто загинув від Голодомору 1932–1933 рр., присвячено виховний захід, організований і проведений 26 листопада кураторами Зарудняк Н. І. і Комаровою З. І. для студентів-першокурсників факультету української філології. (більше…)

Read More

Таланти серед нас

ФУФ УДПУ

Жирохова Юлія – одна з талановитих студенток факультету української філології. Ще з раннього дитинства Юлія займається малюванням. Закінчила дитячу художню школу у м. Первомайськ. Захоплюється графікою, живописом, декоративно-прикладним мистецтвом. Малюючи, проводить вільний час – це для неї відпочинок та гармонія, можливість абстрагуватися та поринути в інший світ. (більше…)

Read More

Відкрите практичне заняття

ФУФ УДПУ

24 листопада 2015 року кандидатом філологічних наук, викладачем кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Черевченко Вікторією Валентинівною було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Історія зарубіжної літератури» для студентів ІV курсу факультету української філології на тему «Література Франції к. XIX – поч. ХХ ст. Новелістика Гі де Мопассана». (більше…)

Read More

Відкрите лекційне заняття

24 листопада 2015 року кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Анікіна Інесса Валеріївна провела відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Історія зарубіжної літератури» для студентів ІІ курсу напряму підготовки 6.020303 Філологія. Українська мова та література.

ФУФ УДПУ (більше…)

Read More

Олійникова осінь

ФУФ УДПУ

 (До 80-річчя Бориса Олійника)

Цієї осені по всій Україні прошуміли заходи, присвячені ювілею українського класика. Не став винятком і Уманський педуніверситет, де, серед іншого, було проведено й засідання університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, присвячене творчості Бориса Олійника. (більше…)

Read More