Психологічний тренінг для першокурсників

ФУФ УДПУ

«У місто їде ревізор!». Приблизно таку першу реакцію викликає психолог, який іде перевіряти рівень адаптації студентів на першому курсі.  Одна з дівчат навіть вигукнула: «Хай вона до нас не йде: я її боюся». Щоправда, після тренінгу поблажливо зволила: «Вона мені навіть сподобалася. Хай приходить ще».

ФУФ УДПУ

Як правило, метою таких психологічних тренінгів є зменшення негативного впливу адаптаційного процесу на особистість студента-першокурсника, формування у колективі загалом та у кожного його члена зокрема навиків взаєморозуміння, взаємодопомоги та дружньої атмосфери.

ФУФ УДПУ

Подібні заняття мають сприяти  саморозкриттю і самовдосконаленню всіх учасників тренінгу. У групах має створюватися  психологічний клімат довіри та групової взаємодії, формуватися партнерська установка у спілкуванні, вміння бути на рівних із членами групи, оволодіння навичками спільного вирішення завдань.

ФУФ УДПУ

Тренінг не залишив нікого байдужим, але особливим, очевидно, було спілкування з Андрієтті Наталією Леонідівною  для Брайлян Інни, Дишлюк Оксани, Мацько Ольги, оскільки вони обрали спеціалізацію “практична психологія”.  І, можливо, через років п’ять, коли проводитимуть свої тренінги, використовуватимуть досвід , якого набули вже сьогодні.

ФУФ УДПУ