Регіональний конкурс читців-декламаторів поезії Т. Г. Шевченка

17 березня 2016 року на базі науково-дослідної лабораторії «Театр Слова» відбувся щорічний регіональний конкурс читців-декламаторів поезії Тараса Шевченка.ФУФ УДПУ

Цьогоріч змагалися за перемогу майже шість десятків учасників (учнів 8 –11 класів) із м. Умань та Уманського району, м. Христинівка та Христинівського району.

Оцінювало виступи конкурсантів компетентне журі у складі: Сивачук Наталія Петрівна – канд. пед. наук, професор, зав. кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання; Алексєєва Наталія Дмитрівна – режисер народного театру драми і комедії університету, автор і ведуча дитячої передачі «Сунична галявина» на ТРК «Умань»; Сауляк Лариса Олександрівна – викладач кафедри української мови та методики її навчання, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів (2015 р.); Подреза Діана Леонідівна – переможець Всеукраїнського конкурсу читців-декламаторів творів Т. Шевченка (2004, 2014 р.р.); викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.ФУФ УДПУ

Усі учасники конкурсу продемонстрували неабиякі вміння та навички виразного читання.ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Переможцями конкурсу стали:

І місце (у різних номінаціях): Малишевська Катерина – учениця 10 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Чернишева Л. А.); Плахотник Олександр Олександрович – учень 10 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Лісова Л. В.); Бондаренко Олександр Олександрович – учень 11 класу Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» (вчитель – Кравець В.); Салабай Юлія Михайлівна – учениця 10 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Гонтарук Т. Л.); Поночовна Каріна Василівна – учениця 11 класу Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» (вчитель – Кокудак М.С.); Котюк Олександр Євгенійович – учень 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В.В.); Біла Юлія Сергіївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Глобчак С. В.); Чичук Алла Русланівна – учениця 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана (вчитель – Ємельянова В. В.); Бегерська Єлизавета Миколаївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.).

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ІІ місце (у різних номінаціях): Коханська Владимира Володимирівна – учениця 9 класу Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей» (вчитель – Кравець В. М.); Бегерська Єлизавета Миколаївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.); Подолянчук Юлія Олексіївна – учениця 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» (вчитель – Стулова Л. В.); Бондаренко Ірина Сергіївна – учениця 9 класу Кочержинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа I-III ступенів» Уманської районної ради Черкаської області (вчитель – Безсмертна І. С.); Бурчак Людмила Вікторівна – учениця 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В.); Ткаченко Юлія Сергіївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана Уманської міської ради (вчитель – Баліцька Л.А.); Марчик Аліна Валентинівна – учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 (вчитель – Позднякова Л. В.); Шуляк Анна Сергіївна – учениця 9 класу Черповодівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області (вчитель – Савранська О. І.); Драган Артур Романович – учень 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 (вчитель – Кузьменко О. М.); Сіренко Іван – учень 9 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Бутулінська Т. М.).

ФУФ УДПУ

ІІІ місце (у різних номінаціях): Білецька Вероніка Володимирівна – учениця 8 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В. В.); Кожухівський Борис – учень 9 класу УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія» (вчитель – Білозор Л. Г.); Нестюк Руслана Русланівна – учениця 9 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель – Свіщенко В. В.); Бучак Вікторія Андріївна – учениця 9 класу Косенівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів» Уманської районної ради Черкаської області, вихованка Уманського районного центру ДЮТ (вчитель – Височанська І. В.); Терлецька Софія Юріївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Ярова В. П.); Чумак Анастасія Сергіївна – учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна (вчитель – Шпеник С. В.); Яценко Марія – учениця 11 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Чернишева Л.А.); Салабай Юлія Михайлівна – учениця 10 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області (вчитель – Гонтарук Т. Л.); Воедило Віктор Вікторович – учень 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана (вчитель – Третяк С. М.); Шаповал Іван Васильович – учень 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова (вчитель – Луценко Л.С.); Карпінська Анастасія Миколаївна – учениця 10 класу, член літстудії Будинку дитячої та юнацької творчості  (вчитель – Городнюк Г. В.).

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Усі учасники отримали відзнаки та подарунки на згадку… Щиро вітаємо і сподіваємося на нову зустріч у наступному році!