Засідання наукової студентської групи

11 квітня 2017 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Г. В. провела чергове засідання студентської наукової проблемної групи: «Західноєвропейська література ХІХ – ХХ століть».

Об’єднання діє понад 5 років. Основною метою його діяльності є залучення талановитої молоді до наукової роботи, створення умов для участі студентів у здійсненні наукових розвідок, вдосконалення навиків самостійних наукових досліджень.

ФУФ УДПУ

Засідання студентської наукової проблемної групи: «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть» проводить кандидат філологічних наук, доцент Осіпчук Г.В.

Заняття в гуртку включає індивідуальну роботу кожного гуртківця під керівництвом Осіпчук Г. В. і колективні засідання, що проводяться двічі на місяць (другий та четвертий вівторок). Окремі засідання були присвячені написанню аналітичного огляду літератури, роботі з художнім текстом, написанню тез наукових доповідей і статей, створенню презентації наукової доповіді.

ФУФ УДПУ

З презентацією власної наукової статті виступила студентка ІІІ курсу 6 групи факультету української філології Мандриченко М.

 На засіданні наукової групи були представлені до обговорення авторські статті студентів ІІІ курсу 6 групи факультету української філології: Мандриченко Марини (на тему: «Проблема емансипації жінок (на матеріалі творів Ж. Санд «Консуело» та Ш. Бронте «Джейн Ейр»)) та Усатенко Любові (на тему: «Еволюція жіночого образу у романі Чарльза Діккенса «Домбі і син»»).

ФУФ УДПУ

До обговорення запропоновано наукову статтю студентки ІІІ курсу 6 групи факультету української філології Усатенко Л.

У процесі обговорення доповідачі відповідали на запитання, що були викликані проблемними аспектами їхніх досліджень.

На наступному засіданні наукової групи на обговорення виноситься наукова праця Тиховської Ірини на тему: «Особистість і соціум: трагедія Жульєна Сореля».

Присутні на засіданні студенти візьмуть участь у Десятій Всеукраїнській студентській науковій конференції «Умань – 2017. Наука. Освіта. Молодь», що відбудеться 27 квітня 2017 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Студентські статті будуть опубліковані у збірнику наукових праць.

Засідання студентської проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ – ХХ століть» пройшло у цікавій та продуктивній формі.