Громадська приймальня на факультеті української філології

Студенти факультету української філології працюють у громадській приймальні нашого університету. Їх робота розпочалась з 12 липня 2017 року, працюють і в будні з 08:00 до 17:00, і у вихідні дні: субота – з 08:00 до 16:00; неділя – з 08:00 до 13:00.

Смілянець Олександра: «Кожного дня ми спілкуємося з великою кількістю людей, заповнюємо безліч документів, працюємо у швидкому темпі. Сотні абітурієнтів виявили бажання навчатися у одному з найпрестижніших навчальних закладів України.

ФУФ УДПУ

Приєднатися до дружньої родини факультет української філології  вирішили десятки вступників з усіх куточків України: Одещини, Кіровоградщини, Волині, Київщини  та ін. (більше…)

Read More

Запрошуємо на батьківські збори

ФУФ УДПУ

Read More

Кожен вступник зможе переконатися в справедливому розподілі бюджетних місць

МОН розраховує своєчасно – до 12 години 1 серпня – оприлюднити перелік вступників, які отримають рекомендації на бюджетні місця за результатами адресного розміщення держзамовлення. Про це йшлося сьогодні, 28 липня 2017 року, під час брифінгу в Міністерстві освіти і науки України.

ФУФ УДПУ

«Цього року ми вже втретє застосовуємо алгоритм адресного розміщення держзамовлення. Його основна ідея в тому, що рекомендацію для зарахування на бюджетні місця отримують вступники, які мають кращі конкурсні бали. При цьому рекомендація про зарахування надається за найвищою вказаною вступником пріоритетністю, за якою він може отримати місце держзамовлення. Місце направляється в той навчальний заклад, який обрав вступник. Всі його заяви з меншими пріоритетностями не розглядаються, даючи наступним за рейтинговими списками вступникам можливість також отримати рекомендації», – пояснив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров. (більше…)

Read More

Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів

ФУФ УДПУ

Термін «квоти» визначається Умовами прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році. Квоти встановлюються для прийому за державним замовленням окремих категорій вступників відповідно до законодавства.

Право на зарахування за квотами – це право вступника, передбачене законом, щодо зарахування на навчання до вищого навчального закладу на основі повної загальної середньої освіти за квотою-1, квотою-2 та квотою-3, що реалізується відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України. (більше…)

Read More

26 липня – останній день подачі заяв та документів на ОКР “Бакалавр”

ФУФ УДПУ

Шановні абітурієнти! 26 липня о 18.00 закінчується термін подачі заяв та документів для здобуття вищої освіти зав освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» на денній та заочній формах навчання.

Однак реєстрація електронних кабінетів завершується сьогодні 25 липня о 18.00. (більше…)

Read More