З Днем працівника освіти! ( від студентів факультету української філології)

Read More

ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен із нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

(більше…)

Read More

Подорож у минуле

26 вересня 2017 року студенти факультету української філології (21, 26 груп) разом зі старшим викладачем кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Ревуком Юрієм Олексійовичем відвідали експозицію Державного історико-архітектурного заповідника «Стара  Умань» Василіанський монастир.

(більше…)

Read More

ПРИБИРАННЯ НА ПРИЛЕГЛІЙ ТЕРИТОРІЇ

Думаєте, філологи тільки те й роблять, що пишуть, редагують, копіюють? На вашу думку, вони лише вміють гарно розмовляти і шокувати всіх своїми ораторськими здібностями? Так, безсумнівно, ви маєте рацію. Однак це не всі таланти, які притаманні нам, філологам.

(більше…)

Read More

Урочисте закриття виставки «Військово-польовий арт»

25 вересня 2017 року викладачі та студенти факультету української філології побували на урочистих заходах з нагоди закриття двадцять першої виставки  Всеукраїнського культурно-мистецького проекту «Військово-польовий арт»

(більше…)

Read More