Ми – першокурсники!

Навіть не віриться, що ми, вчорашні школярі з різних сіл та містечок України, стали студентами. Справді, не так давно ми були маленькими наївними дітьми, хвилювалися за оцінки, боялися прогуляти уроки та схвильовано дивилися на суворого вчителя. А тепер настав той момент, коли ми із широко розплющеними і водночас переляканими очима повністю поринули у вир студентського життя. Ми, студенти факультету української філології (спеціалізація англійська мова), з ледь помітними нотками невпевненості, але все ж таки з ентузіазмом ідемо до своєї мети – здобути вищу освіту.
У голові багато запитань: «Чи буде нам легко і просто? Чи вдаватиметься все з першого разу? Яким буде колектив, із яким станемо нерозлучними в найближчі роки?» Принаймні на останнє запитання вже можна знайти відповідь. Наша 12 група (куратор Березовська Ганна Григорівна), аби познайомитися та згуртуватися, першу неофіційну зустріч провела в дендрологічному парку «Софіївка».

ФУФ УДПУ (більше…)

Read More

Спогади про поетичний серпень студентів-філологів

Літо – це довгоочікуваний відпочинок від навчального процесу, нові враження, пошуки себе. Вільний час можна використати з користю. Цієї нагоди не втрачають і студенти УДПУ.

ФУФ УДПУ

Вони активно долучаються до культурних заходів міста Умань. Зокрема, 24 серпня до Дня Незалежності в Умані вже вдруге відбувся фестиваль Шіді-ріді, де на поетичному рингу, поруч з поетами зі всієї України були і студенти УДПУ. (більше…)

Read More