Оголошення

УМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ

З метою залучення молоді до участі у суспільному житті міста, підвищення рівня обізнаності  з питань діяльності влади, органів місцевого самоврядування, за сприяння міського голови Цебрія О.В., у жовтні 2017 року – травні 2018 року буде реалізовано міський молодіжний проект «Академія молодіжного лідера 2017-2018».

ФУФ УДПУ

Запрошуємо студентську молодь вузяти участь в цьому Проекті. Анкети учасників просимо подати до 20 вересня 2017 року в  електронному та друкованому вигляді у відділ у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради.

Інформаційний лист тут

Read More

Флешмоб від Українського мовно-інформаційного фонду НАН України

З нагоди Свята українського словника запрошуємо усіх взяти участь у першому лексикографічному флешмобі  #Словники_України #UA_Dictionaries !

ФУФ УДПУ

Головна мета флешмобу – пропагування української мови, привернення уваги людей до українського лексикону, заохочення населення до самоосвіти, розширення власного світогляду та збагачення словникового запасу, а також популяризація словникарської продукції Українського мовно-інформаціного фонду Національної академії наук України, в т. ч. електронної. (більше…)

Read More