Що таке щастя?

Героїнею рубрики «Щастя» видання  «Народ UA» стала студентка-магістрантка, студентський декан факультету української філології  Юлія Жирохова. Це досить цікава рубрика, інтерв’ю для якої давали як звичайні люди, так і відомі поети і діячі культури. Що ж написала наша студентка?

http://narodua.com/schastja/julija-zhyrochova-schastjam-mozhe-buty-tsile-zhyttja.html

ФУФ УДПУ

(більше…)

Read More

Чергове засідання студентської наукової проблемної групи

11 грудня 2017 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Галина Валентинівна провела чергове засідання студентської наукової проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть».

У засіданні взяли участь студенти 32 групи факультету української філології та 16 і 17 груп факультету іноземних мов.

Творчий колектив студентської наукової групи нараховує 6 осіб. Мета його діяльності: формування у студентів системних навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати досягнення у практичній діяльності. (більше…)

Read More

Філологи відвідали поранених у київському воєнному шпиталі

Активна громадська позиція й дієвий відгук на важливі суспільно-історичні події в нашій державі завжди були візитівкою викладачів і студентів факультету української філології. Останнім часом, коли нашій країні у нелегкі для неї часи знадобилася допомога, викладачі та студенти факультету проводять благодійні заходи, спрямовані на підтримку військовослужбовців, які зараз перебувають на території проведення антитерористичної операції.

ФУФ УДПУ
(більше…)

Read More