Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Реєстрація на ЗНО

Подати заявку

Новини факультету

Cемінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури»

На факультеті української філології доброю традицією стало проведення семінарів-тренінгів «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 50 учнів 11-класів та учителі шкіл м. Умані та Уманського району. Заняття відбувалися на 11.00 та на 14.30. Гонца І.С., канд. філол. наук, доцент кафедри української […]


І МАН, і майстер-клас

Еге ж, саме з майстер-класу: так нетрадиційно вирішив розпочати обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук голова журі з секції “Художня творчість” професор Василь Пахаренко.  Оскільки учасників було небагато, присутні могли собі це дозволити.


Обласний етап Конкурсу-захисту МАН із фольклористики

Нещодавно доцент кафедри Валентина Анатоліївна Гончарук працювала у складі журі в секції «Фольклористика» Конкурсу-захисту учнів-учасників МАН, який проходив у Черкаському  національному університеті імені Богдана Хмельницького. Цьогорічний Конкурс підтвердив, що Черкащина багата юними дослідниками фольклорних скарбів, справжніми збирачами автентичного фольклору.