Cемінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури»

На факультеті української філології доброю традицією стало проведення семінарів-тренінгів «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». У його роботі взяли активну участь понад 50 учнів 11-класів та учителі шкіл м. Умані та Уманського району. Заняття відбувалися на 11.00 та на 14.30.

Гонца І.С., канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання та Савчук Н.М., канд. філол. наук, доцент кафедри практичного мовознавства ознайомили з основними новаціями вступу у 2018 році.

(більше…)

Read More

І МАН, і майстер-клас

Еге ж, саме з майстер-класу: так нетрадиційно вирішив розпочати обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук голова журі з секції “Художня творчість” професор Василь Пахаренко.  Оскільки учасників було небагато, присутні могли собі це дозволити.

(більше…)

Read More

Обласний етап Конкурсу-захисту МАН із фольклористики

Нещодавно доцент кафедри Валентина Анатоліївна Гончарук працювала у складі журі в секції «Фольклористика» Конкурсу-захисту учнів-учасників МАН, який проходив у Черкаському  національному університеті імені Богдана Хмельницького. Цьогорічний Конкурс підтвердив, що Черкащина багата юними дослідниками фольклорних скарбів, справжніми збирачами автентичного фольклору.

(більше…)

Read More