29.05.2017
Друк Друк

Графік ліквідації академзаборгованості

ГРАФІК ЛІКВІДАЦІЇ АКАДЕМЗАБОРГОВАНОСТІ

ЛІТНЬОЇ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

на 2016–2017 н.р.


І курс

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1. Історія та культура України

 

О. В. Дудник 11–13 16.06.2017

10.00–12.00

301
2. Сучасна українська літературна мова

 

З. І. Комарова 11–13 17.06.2017

10.00–12.00

303
3. Історія української літератури

 

Л. В. Козинський 11–13 20.06.2017

10.00–12.00

313
4. Іноземна мова

 

А. В. Солодчук,

О. А. Пономарьова

13 21.06.2017

10.00–12.00

301

ІІ курс

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1. Іноземна мова В. О. Сліпенко,

А. В. Солодчук,

О. А. Пономарьова

21–24 22.06.2017

10.00–12.00

407
2. Сучасна українська

літературна мова

О. А. Молодичук 21–24 21.06.2017

10.00–12.00

407
3. Історія зарубіжної літератури І. В. Анікіна 21–24 15.06.2017

10.00–12.00

332
4. Історія української

літературної мови

В. В. Денисюк 21–24 24.06.2017

10.00–12.00

407
5. Методика організації народних свят та масових заходів В. А. Гончарук,

В. Г. Кириченко

21 20.06.2017

10.00–12.00

332
6. Історія англійської мови Н. М. Бріт 22 20.06.2017

10.00–12.00

422
7. Практика усного і писемного мовлення П. Пизель 23

 

20.06.2017

10.00–12.00

113

 

8. Історія видавничої справи І. А. Денисюк 24 20.06.2017

10.00–12.00

333

ІІІ курс

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1. Сучасна українська літературна мова В. В. Розгон,

І. Л. Шевчук

31–37 24.06.2017

10.00–12.00

303

301

2. Історія зарубіжної літератури Г. В. Осіпчук

 

31–37 16.06.2017

10.00–12.00

407
3. Методика навчання української мови В. О. Коваль,

К. А. Маслюк

31–37 17.06.2017

10.00–12.00

301
4. Методика навчання української літератури Л. П. Пархета 31–37 27.06.2017

10.00–12.00

313
5. Культура мовлення Н. А. Цимбал,

І. В. Хлистун

31–34, 37 27.06.2017

12.00–14.00

407
6. Практичний курс

польської мови

П. Пизель 33 22.06.2017

10.00–12.00

113
7. Практичний курс англійської мови А. В. Солодчук,

О. А. Пономарьова

35, 36 27.06.2017

12.00–14.00

311
8. Історія англійської мови Н. М. Бріт 35, 36 22.06.2017

12.00–14.00

422
9. Історія України І. І. Кривошея 37 22.06.2017

12.00–14.00

301

ІІІ курс

(на основі ОКР «молодший спеціаліст»)

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1. Філософія В. І. Фуркало 38 23.06.2017

10.00–12.00

301
2. Сучасна українська літературна мова І. С. Гонца 38 24.06.2017

10.00–12.00

302
3. Історія української

літератури

О. О. Циганок 38 22.06.2017

10.00–12.00

312
4. Історична граматика української мови В. В. Денисюк 38 21.06.2017

10.00–12.00

311
5. Вікова та педагогічна психологія Л. А. Данилевич 38 (1) 20.06.2017

10.00–12.00

407
6. Історія України І. І. Кривошея 38 (2) 20.06.2017

10.00–12.00

301
7. Історія польської мови Л. М. Крива 38 (3) 20.06.2017

10.00–12.00

312
8. Редакторський аналіз

 

С. А. Січкар 38 (4) 20.06.2017

10.00–12.00

311
9. Історія англійської мови Н. М. Бріт 38 (5) 20.06.2017

10.00–12.00

422

ІV курс

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1. Історія педагогіки О. Л. Кірдан,

М. В. Кудла

41–46 27.05.2017

10.00–12.00

301
2. Сучасна українська літературна мова О. В. Дуденко 41–46 31.05.2017

10.00–12.00

332
3. Стилістика української мови І. І. Коломієць 41–46 06.06.2017

10.00–12.00

301
4. Історія української літератури Т. В. Лопушан,

Т. О. Хлівна

41–46 24.05.2017

10.00–12.00

313
5. Історія зарубіжної літератури В. В. Черевченко 41–46 24.05.2017

12.00–14.00

332
6. Практичний курс англійської мови Я.А.Бойко,

О. В. Яловенко

45–46 06.06.2017

12.00–14.00

332

ІV курс

(на основі ОКР «молодший спеціаліст»)

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1. Сучасна українська літературна мова І. Л. Шевчук 47 06.06.2017

10.00–12.00

302
2. Історія української

літератури

Т. В. Лопушан,

Т. О. Хлівна

47 31.05.2017

12.00–14.00

301
3. Історія зарубіжної літератури Ю. О. Ревук 47 31.05.2017

10.00–12.00

332

V курс

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1. Загальне мовознавство З. І. Комарова 51–57 17.05.2017

10.00–12.00

301
2. Порівняльна граматика східнослов’янських мов О. Ю. Зелінська 51–57 19.05.2017

12.00–14.00

407
3. Теорія літератури М. С. Павленко 51–57 12.05.2017

10.00–12.00

313
4. Націологія та музична фольклористика В. В. Семенчук 51 19.05.2017

10.00–12.00

312
5. Актуальні питання стилістики російської мови І. В. Анікіна 52 19.05.2017

10.00–12.00

332
6. Практичний курс польської мови П. Пизель 53 19.05.2017

10.00–12.00

113
7. Журналістська майстерність Н. А. Цимбал 54 19.05.2017

10.00–12.00

333
8. Практичний курс англійської мови Я. А. Бойко 55–56 12.05.2017

10.00–14.20

332
9. Література Англії Ю. О. Ревук 55–56 19.05.2016

10.00–12.00

332
10. Гендерна психологія Л. А. Данилевич 57 19.05.2016

10.00–12.00

302

Магістратура

з/п

Дисципліна П.І.Б.

викладача

Група Дата, час Ауд.
1.  Психологія вищої школи Г. О. Шулдик 161-м,

162-м,

163-м,

164-м

19.06.2016

10.00–12.00

301
2. Педагогіка вищої школи О. М. Коберник 161-м,

162-м,

163-м,

164-м

12.06.2016

10.00–12.00

чит зал
3. Методика викладання української мови у ВНЗ В. О. Коваль 161-м,

162-м,

164-м

14.06.2016

10.00–12.00

303
4. Методика викладання української літератури у ВНЗ Л. П. Пархета 161-м,

162-м,

164-м

20.06.2016

10.00–12.00

313
5. Академічна риторика Н. П. Сивачук 163-м

 

14.06.2016

10.00–12.00

312
6. Український дитячий фольклор Н. П. Сивачук 163-м

 

20.06.2016

10.00–12.00

312

 

Декан факультету                                                                                    проф. В.О. Коваль