Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


    Скринька довіри


      Факультет філології та журналістики

      Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

      Друк Друк

      Практика

      Практична підготовка студентів на факультеті здійснюється відповідно до стандартів вищої освіти та нормативних документів: «Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України», «Методичних рекомендацій по складанню програм практики студентів вищих навчальних закладів України» (лист Міністерства освіти України від 14.11.96 № 31-5/97)), відповідного положення Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Положення про організацію практик на факультетах Інституту філології та суспільствознавства в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. 

      Проходження практик студентами здійснюється відповідно до програм для певного етапу навчання (які складаються з 6 розділів і визначають зміст, мету, завдання практик та містять необхідні рекомендації щодо видів і форм перевірки рівня знань, умінь і навичок, якого студенти мають досягти) та в чітко означені терміни.

      Методичне забезпечення практик.

      Педагогічна практика органічно поєднується з вивченням педагогічних, психологічних та спеціальних дисциплін. При підготовці до пробних і залікових занять, а також позакласних заходів, студенти керуються установками, отриманими під час вивчення курсів методик профілюючих дисциплін. Крім того, методистами кафедр проводиться систематична і послідовна робота по забезпеченню студентів необхідною найновішою методичною літературою з фахових дисциплін.

      Факультет української філології УДПУ Факультет української філології УДПУ
      Бази практик.

      У рамках укладеної угоди між загальноосвітніми школами міста Умані № 1, 3, 4, 5,  9, 10, 11, 12, 14, Уманською міської гімназією, НВК «ЗОШ № 7 – колегіум» та факультетом української філології систематично організовується педагогічна практика та забезпечується її якісне проходження, зреалізовуючи при цьому принцип наступності в роботі школи та ВНЗ.

      УМАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №7 – КОЛЕГІУМ, ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3, 14, 11 ТА ІН.

      Факультет української філології УДПУ Факультет української філології УДПУ

      Крім того, студенти можуть самостійно підбирати для себе місце проходження практики і пропонувати його для використання. У таких випадках університет співпрацює з базою практики на основі відношення про практику.

      Важливе місце в системі підготовки майбутнього вчителя-філолога посідають навчальні практики: фольклорна, етнографічна, діалектологічна та інші.

      Навчальні практики – це частина навчального процесу відповідної дисципліни, під час якої студенти набувають реальної обізнаності щодо втілення тих знань, які вони одержали протягом вивчення дисципліни. Перелік навчальних практик, а також їх форми і терміни проведення визначаються освітньо-професійними програмами та навчальними планами.

      Навчальні практики здійснюються за наскрізною програмою, а також робочими програмами  всіх видів практик.

      Види практик факультету української філології

      Назва практики Курс Семестр Тривалість
      Навчальні практики
      Фольклорна практика 1 курс 2 семестр 2 тижні
      Етнографічна практика 2 курс (21 гр.) 4 семестр 2 тижні
      Діалектологічна практика 2 курс 4 семестр 2 тижні
      Виробничі практики
      Навчальна педагогічна практика 3 курс 2 семестр 3 тижні
      Педагогічна (табірна) практика 3 курс 2 семестр З тижні
      Педагогічна практика з фахових методик (пробні уроки) 4 курс 7 семестр 1 тиждень
      Стажерська педпрактика 4 курс 8 семестр 5 тижнів
      Державна педагогічна практика 5 курс 9 семестр 6 тижнів
      Асистентська педагогічна практика 6 курс 12 семестр 3 тижні

      Дата останньої зміни: 4 Листопада, 2015